יום שלישי, דצמבר 20

שהחיינו וקיימנו והגיענו לחנוכת מקווה טהרה בהאמפי

זה קרה!!! חנוכת המקווה בסנפור הפרימיטיבית ברמות של העולמות!!
אחרי קניות בניו יורק בכינוס בשליחים של חד פעמי ומלא מטעמים, ואחרי כל הלילות של ליבי בתכנון לאירוע הגדול. זה קרה ומתוך התרגשות גדולה.
להמשיך את 'גאולה' הקטנה בחיי היומיום שלנו, זה לעשות משהו לא רגיל, לצאת מאזור הנוחות ולעשות משהו מיוחד לכבוד עם ישראל בשליחות הרבי מליובאווטש מלך המשיח.
לפני שנתיים וחצי נקטפה בדמי ימיה דבורה לאה גאולה ע"ה כשהיא בת 11 חודשיים, כאן בהאמפי מקום שליחותינו. ומאז בער בנו הרצון לעשות משהו משמעותי לזכרה. כבר בשבעה עלה הרעיון להקים מקווה טהרה שכל כך חיוני למשפחת-המטיילים שפוקדים את האמפי, כשהמקווה הקרוב עד היום הוא בבומבי במרחק של 17 שעות נסיעה לכיוון אחד (!!!) בסליפר הודי..
אין ספור התמודדויות כמו אין ספור השגחות פרטיות היו לנו, (שעל כך נעלה עוד פסוט בע"ה) עם ברכות ברורות של הרבי שליט"א מה"מ לכל אורך הדרך אנחנו כאן!

את האירוע המרגש כיבדו בנוכחותם השליח הרב בצלאל קופצי'ק ומשפחתו, מבית חב"ד פונה, והשליח לדלהי הרב החסיד עקיבא סודרי, רק מי שמודע למרחקים העצומים של הודו, יודע להעריך את המאמץ ושעות הנסיעה הרבות כל כך.
 האירוע היה ערוך בטוב טעם וברמה גבוהה מאוד! כמו שאתם מכירים את ליבי המשקיעה.
במהלך הטקס השלוחים נשאו דברים. קבעו מזוזה והקהל עשה סיור במקווה וסופר על אופן הקמת המקווה ומשמעותו לעם היהודי. רגע מכונן היה כאשר קהל הנשים נכנס פנימה ויחד עם הרבנית רחל קופצ'יק קיבלו החלטות טובות בטהרת המשפחה. לאחר הטקס המיוחד במבנה של המקווה, כולם הוזמנו להתוועדות חסידית וסעודת מצווה חגיגית בבית חב"ד.

כאן המקום לומר תודה לכל אחד ואחת שתרמו למקווה הן בגופם הן בממונם:
בראש ובראשונה לנגיד הרב החסיד ר' מאיר גוטניק שהמקווה נקרא על שם אמו מרת דבורה בת אברהם ז"ל. ולרב החסיד ר משה מורטנר על ההירתמות לעזור ככל היותר מכל הלב!
וכמובן לאדריכל ורב המקווה הרב בעז בן עזרא לרנר ע"ה שהיה המנוע הדוחף בגשמיות וברוחניות.
כמו כן לתמימים בשנים האחרונות שהיו שותפים פעילים בהקמת המקווה ובמיוחד לתמים מנחם כהן שהשקיע שעות רבות על מנת שהמקווה יהיה מושלם ומפואר.
ולתמימים אביחי סעיד ומענדי גרומך שנרתמו להפקת האירוע במסירות רבה. בע"ה שזו תהיה הפעולה האחרונה להתגלות הרבי שליט"א מה"מ נאו ממש!
(גלריה על המבנה עצמו נעלה בפוסט הבא)


תגובה 1:

  1. Wild Casino has an FAQs page for frequent queries and considerations, but you can to|you presumably 먹튀사이트 먹튀프렌즈 can} all the time ship them an email too. The website additionally has a stay chat characteristic available 24/7, should you to|must you} wish to get a response rapidly. All other cryptos besides Ethereum – minimum deposit of $20 to $100,000.

    השבמחק