יום שני, דצמבר 13

חנוכה ללא הפסקה... בהאמפי

כהכנה לחג הרב מוטי שי' גרומך מנהל הבית חב"ד, הציב חנוכיית במבוק גדולה בפתח הכפר, מפליא היה לראות איך שכל- אבל כל העוברים (כולל ההודים המקומיים)- התיירים האירופאים, יהודים מכל העולם, וישראלים כמובן היו עוצרים ליד החנוכי'ה מביטים בתמונת הרבי שליט"א מלך המשיח וקוראים את ההסבר שצורף ע"ג החנוכי'ה באנגלית ובעברית. החנוכי'ה היתה הפינה המצולמת ביותר במשך כל התקופה!
לאחר החשיפה הראשונית היו נכנסים לתוך הבית חב"ד ומתעניינים. לאלו שאינם יהודים הוענקו כרטיס שבע מצוות בני נח, והיהודים הוזמנו להדלקה המרכזית שהתקיימה בבית חב"ד בה נכחו למעלה מ 50 יהודים בכל ערב! כמו כן נחמד הי'ה לכבד כל ערב מטייל אחר להדלקת החנוכי'ה, ובכך זכינו בכל ערב לברכת שהחיינו...
הגדיל לעשות קצין תחנת המשטרה האזורית שאף הוא הגיע להתעניין בקשר לחג ותפקידנו בכלל במקום. השיחה גלשה במשך זמן ארוך כשהמפקד מקבל הסבר מדוייק על ימות המשיח והתפקיד העתידי שלו ושל חבריו בתקופה זו..הוא יצא מלא הערכה לצוות בית חב"ד והבטיח את עזרתו בכל הנדרש.

בבית חב"ד עמלו כל יום על הכנת סופגניות 200 סופגניות! ובנוסף לכך גיוונו כך שבכל ערב הוגש מאכל שונה העשוי משמן: פלאפל, צ'יפס, ספינג' ועוד...

אך בבית חב"ד האמפי לא מסתפקים בזה ובעזרת התמימים שיחיו- הת' אליהו חביב, הת' זלמן גרומך, והת' חנוך דהאן שיצאו כל ערב להדליק חנוכיות ולחלק סופגניה ומטבע דמי חנוכה משוקולד לחבר'ה בכל הגסטהאוסים שבכפר נתמלאה האמפי באור הגאולה, והשמחה הרקיעה שחקים.

7 תגובות:

 1. אנונימי13.12.2010, 20:06

  התמונות ה 5,4 מלמטה פשוט ח ז ק ו ת!!
  בעצם, כל התמונות פשוט תותחיות!!!!!
  אין על חב"ד האמפי בכל העולם!!!!

  השבמחק
 2. אנונימי13.12.2010, 21:00

  איזה עוצמה!
  תחזיקו מעמד המשיח מגיע!

  השבמחק
 3. אנונימי14.12.2010, 18:35

  זלמאן!!!מוטי וליבי!!!!
  מרגש לראותכם!! יאללה מתגעגעים!!!

  השבמחק
 4. אין עליכם!!מעריכים אין סוף!!!!!!!!!!!ומתגעגעים..:)
  יאללה , מחכים לראותותכם בחתונות..:)

  השבמחק
 5. אנונימי16.12.2010, 19:32

  בס"ד משיח עכשיו!!!
  שכוייח צדיקים!!! יאללה תחזרו אלינו כבר עם המשיח! אתם יודעים אנחנו מתחתנים... מור-כלה!(:

  השבמחק
 6. כל הכבוד!!!
  מצטרפת לכל הברכות והאיחולים

  השבמחק
 7. שוהמוש!!!19.12.2010, 20:36

  כל הכבוד!!!
  ישר כוחכם על כל הפעילות הזאת :)
  תשמרו על עצמכם ושתזכו למצוות!!!

  השבמחק